ABC tuning

Probuďte šelmu uvnitř Vašeho vozu!

ABC tuning

Služby

V rámci všech služeb garantujeme nárok na zapůjčení náhradního vozu,
nebo Vás domů odvezeme a po dokončení servisu zase přivezeme.

To vše v rámci maximální péče o zákazníka ZDARMA!

Chiptuning

Moderní automobily jsou vybaveny elektronickými řídicími jednotkami, které ovlivňují vstřikované množství směsi a řídí zapalování v závislosti na provozním stavu motoru. Výrobci automobilů jsou nuceni sestavovat tyto řídicí programy se značnými rezervami. V důsledku toho je pak ovšem výkon motoru Vašeho vozu využit na cca 60-70 % svých možností. Tento fakt se však dá vcelku snadno a bezpečně změnit chiptuningem.

Diagnostika vozidel

Nabízíme diagnostiku všech běžně dostupných vozidel v ČR, poskytneme identifikační služby, výpis paměti závad, aktualizace firmware, nastavení parametrů ECU a čtení měřených hodnot. To vše v rámci normy OBD2 (On Board Diagnostic).

Odstranění omezovače rychlosti V-MAX

Nabízíme softwarové odstranění omezovače rychlosti V-MAX pro zvýšení maximální rychlosti Vašho vozidla, nebo naopak snížení limitu maximální rychlosti pro úsporu nákladů služebních vozů Vašich zaměstnanců.

Měření výkonu motoru válcouvou zkouškou

Nabízíme měření točivého momentu a výkonu motoru osobních automobilů pomocí válcového dynamometru. Vozidlo je vhodné změřit před a po úpravě ovlivňující výkonostní či jízdní vlastnosti vozidla.

Autoservis, pneuservis a autolakovna

Prodej náhradních dílů zabezpečujeme pomocí významných výrobců a dodavatelů náhradních dílů. Zaměřujeme se na kvalitu za dobrou cenu, což přináší minimum reklamací. Zboží, jenž nemáme skladem, je dodáváno většinou do druhého dne. V našem specializovaném autoservisu, pneuservisu a autolakovně nabízíme profesionální péči o Váš vůz.

Zajišťování STK, pojistných služeb a změny v registru vozidel

Zajistíme přihlášení, odhlášení, převody vozidel, výměny RZ, ztráta TP a ORV, přihlášení dovezených vozidel ze zahraničí, přestavby vozidel, vývoz vozidel do zahraničí a vše ostatní spojené s evidencí vozidel, po dohodě zajištění STK a ME, evidenční prohlídky, vydání ekologických plaket ke vjezdu do měst v SRN, ekologická likvidace vozidel + potvrzení pro registr vozidel. Zajištění pojistných služeb.

Foliování vozidel

Autofolie, které používáme, jsou vyrobené špičkovou technologií a montáž autofolie je možná na všechny druhy vozidel. Nabízíme autofolie na změnu barvy vozu, které navíc slouží jako ochrana proti poškrábání a jiným vlivům počasí - slunečnímu světlu, větru, dešti. Dále nabízíme tónovací autofolie, bezpečnostní autofolie nebo kombinované tónovací a bezpečnostní autofolie.

Prodej vozidel

Zprostředkováváme koupi a prodej motorových vozidel. Zajišťujeme technickou pomoc při koupi auta, dle požadavků zákazníka. Při zakoupení vozu z naší nabídku od nás dostanete k zakoupenému vozu jako dárek chiptuning zdarma. Potřebujete rychle a plynule prodat Váš automobil? Neváhejte nás kontaktovat.

Instalace ochraných rámů / doplňků / antiradarů

Jsou vyráběny z leštěné nerezové oceli a přizpůsobeny požadavkům zákazníka - např. držáky na světla apod. Vyrábíme i boční (nášlapy) a zadní rámy. Střešní rampy na světla. Po dohodě lze vyrobit i rám ze surového nerezu a nalakovat práškovou barvou (komaxitem). Cena je závislá na náročnosti provedení a použitého materiálu (průměr, počet příček, tvar rámu, držáky na světla atd.).

Odtahová služba

Zajistíme odtažení i převoz Vašho vozu na území celé Evropské unie. Jsme tu pro Vás 365 dní v roce 24 hodin denně. Díky nejmodernější vyprošťovací a odtahové technice odtáhneme vše od motocyklu po nákládní vůz. Nonstop linka: +420 777 608 543.

Zabudování E85 / LPG

Poslední dobou se čím dál více zákazníků snaží ušetřit na nákladech za pohonné hmoty.
S rostoucícenou pohonných hmot se poměrně často vyplatí přejít na alternativní zdroje, čímž může být LPG nebo dnes již poměrně rozšířený E85. Obě tyto varianty nabízíme našim zákazníkům za skvělé ceny včetně montáže a servisních služeb.
Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.