ABC tuning

Probuďte šelmu uvnitř Vašeho vozu!

ABC tuning

Vítejte u ABC real & servis s.r.o. ČR

Vítejte na stránkách společnosti ABC real & servis s.r.o. ČR. Zabýváme se, jak již název vypovídá, chiptuningem,
neboli úpravou automobilových motorů různých značek. Více v sekci "O chiptuningu".

Poskytujeme komplexní služby s garancí profesionality a se 100% zárukou.

Jako jediná firma v ČR nabízíme Vám - našim zákazníkům - možnost chiptuningu přímo u Vás. Pokud si objednáte tuning více jak dvou vozů, přijedeme k Vám nejpozději do dvou dnů i s mobilní elektronickou laboratoří a diagnostickým systémem a úpravu motoru provedeme přímo u Vás. Přesně tak, jak ji provádíme pro velké autorizované autosalóny po celé České republice.

Úprava Vašeho motoru Vám přinese daleko lepší požitek z jízdy, neboť budete mít "v rezervě" navýšení výkonu motoru Vašeho automobilu. Chcete-li se dozvědět více, klikněte na některou z položek menu. Pokud budete mít jakýkoliv dotaz, neváhejte nás kontaktovat mailem nebo pomocí kontaktního formuláře. Těšíme se na Vaši návštěvu.

Novinka Nyní nabízíme ke každému upravenému vozu nejen NONSTOP asistenční službu ke každé úpravě, ale nyní máte možnost ZDARMA ve Vašem okolí návštěvy garančního technika (po jednom měsíci od úpravy), který Vám provede zdarma kontolu vozu na diagnostice po načipování - čímž stále zdokonalujeme naše služby pro Vaši maximální spokojenost a další partnerskou spolupráci. Návštěvu technika objednejte pomocí kontaktního formuláře, ve zprávě uveďte heslo "Garanční prohlídka po úpravě".

NONSTOP assistance na telefonním čísle: 00420 702 503 413

Každý náš zákazník je pro nás důležitý, proto poskytujeme nepřetržitou 24-hodinovou asistenční službu.
Volejte 00420 702 503 413.

Asistenční službu poskytujeme ke každému upravovanému automobilu po celou dobu záruky, tzn. 5 let.ABC real & servis s.r.o. je vlastníkem ochranné známky, produkty označené ABC Tuning jsou chráněny dle platných zakonů.
Jakékoliv šíření a kopírování bez předchozího souhlasu vlastníka je trestné a protizákonné.